Bodrogról röviden

Örömmel számolunk be róla, hogy a Menedék Alapítvány tulajdonában álló, jelenleg a Magyar Pünkösdi Egyház Szeretetotthonának helyet adó kastélyépület homlokzata megújult.

Isten kegyelméből intézményeinkben egy sikeres tanévet zárhattunk június 16-án. Bodrogon és Niklán is 9-9 nyolcadikos és óvodás ballagott el.

2013. június 26-án megszületett Farkas Jázmin Anna, Farkas Attila és Rózsa első gyermeke. Isten áldja a családot!

Július 6-12-ig egy csoport látogatott meg minket Newtownardsból, hogy szolgálatunkban támogassanak, segítsenek minket. A csoport egyik felével 5 napos klubot tartottunk a niklai gyerekek számára, míg a többiek meszelésben, padok javításában, a művészeti tábor előkészítésében segítettek.

2013. október 18-20 között került megrendezésre a "Hogyan döntsek?" Bodrogi Ifjúsági Konferencia, melyen 60 fiatal vett részt.