Együttműködésben a Ventil Kft-vel.

Együttműködésben a Ventil Kft-vel.

A Ventil Kft évek óta támogatja a Budafoki Baptista Gyülekezet által alapított Menedék Alapítványt. "Támogatásunk célja, hogy a mélyszegénységben élőknek lehetőséget biztosítsunk egy jobb életre. Adományainkat egy előzetes igényfelmérés alapján nagy gonddal választjuk ki, melyek a mindennapi élethez szükséges gépeket, tárgyi eszközöket, élelmiszereket, ruhákat, illetve játékokat tartalmaznak. Az ünnepi időszakban továbbá vásárlóinknak is lehetőséget biztosítunk, hogy rendelésükkel párhuzamosan egy jelképes összeggel ők is hozzájárulhassanak a Menedék Alapítvány munkájának támogatásához."

A www.ventil.hu oldalon történő vásárlásakor 250 Ft-tal támogathatja a Menedék Alapítvány közhasznú szolgálatát. Köszönjük!