Pályázati beszámoló

Teaklub

A Menedék Alapítvány sikeres pályázatot nyújtott be a Gyermek és Ifjúsági Alapprogram "Kis értékű tárgyi eszközök beszerzése gyermek és ifjúsági közösségi terek kialakításához és fejlesztéséhez" című pályázati kiírásához, így a pályázat megvalósulásának keretében Teaklubunk kosárpalánkkal és csocsóasztallal gazdagodik, melyet a Teaklub látogatói a klub idejében használhatnak. A kosárpalánkot a Fiúotthon Péter-Pál utcai udvarán helyezzük el, így teremtve lehetőséget a fiatalok szabadidejének hasznos eltöltésére.

A fenti beszerzéseken túl pályázati forrásból lehetőséget kaptunk digitális fényképezőgép vásárlására is, így a szolgálatunkkal kapcsolatos fényképek a jövőben - többek között - internetes weboldalunkat is gazdagítani fogják.

Köszönjük a támogatást!