hang

Isten és a történelem - Golgota Rádió

Kovács Géza bácsi lelkipásztor, történész, a Menedék Alapítvány alapítója az elmúlt évben több alkalommal is vendége volt a Golgota Rádió KultÚRasztal című műsorának az Isten és a történelem sorozat megszólalójaként. Az adások itt hallgathatók meg:

Beszélgetés a Civil Rádióban

2011. 12. 07

Kovács Zoltán a Menedék Alapítvány elnök-igazgatója és Bartolák Pál a Fiúotthon önkéntese volt a Civil Rádió Egál plusz című műsorának vendége.

A beszélgetés két részletben meghallgatható a Civil rádió weboldalán: (A beszélgetés 4'40-nél kezdődik.)

A beszélgetés 1. része
A beszélgetés 2. része

Interjú a Mamásotthonban folyó munkáról - a Magyar Katolikus Rádió felvétele

Mamásotthon

A Magyar Katolikus Rádió helyszíni riportja a budapersti Mamásotthon munkatársaival, célokról és küldetésről... az otthon mindennapjairól. A műsorban megszólal Huszár Géza, az intézmény vezetője, valamint munkatársak és gondozottak.