hírlevél

Menedék Hírlevél, 2016. december

Megjelent a Menedék Alapítvány karácsonyi hírlevele, benne aktualitások és beszámolók szolgálatunk alakulásáról.

Hírlevelünket pdf formátumban letöltheti a lenti csatolt fájlra kattintva. Lapozzon bele!

Rövid hírek, 2016 nyara

Rövid hírek, 2016 nyara

Elkészítettük nyári rövid hírlevelünket, benne aktualitások, bizonyságtétel, imtémák és támogatási lehetőségek. Érdemes elolvasni. Híradás, 5 percben.

Menedék Hírlevél, 2015. december

Rövid hírek, 2015. augusztus

Augusztusi rövid beszámolónkban megtalálhatók a szolgálat friss hírei és aktualitásai, feltárjuk a Menedék Alapítvány munkájával kapcsolatos szükségeinket: imatémák, rövid hírek és bizonyságtétel. Híradás, 5 percben.

Rövid hírek, 2015. június

Júniusi rövid beszámolónkban megtalálhatók a szolgálat friss hírei és feltárjuk a Menedék munkájával kapcsolatos szükségeinket: imatémák, rövid hírek és bizonyságtétel. Híradás, 5 percben.

Rövid hírek, 2015. február

Rövid beszámolónkban megtalálhatók a szolgálat friss hírei és feltárjuk a Menedék munkájával kapcsolatos szükségeinket: imatémák, rövid hírek és bizonyságtétel. Híradás, 5 percben.

Menedék Hírlevél, 2014. december

Megjelent a Menedék Alapítvány legfrissebb tájékoztató hírlevele, benne aktualitások és beszámolók szolgálatunk alakulásáról.

Menedék Hírlevél, 2014. június

Hírek Bodrogról 2014/1

Hírek, beszámolók, bizonyságtételek és szükségek Bodrogról. A "Jó az Úr Bodrogi Baptista Gyülekezet" év eleji hírlevele.

Menedék Hírlevél, 2013. december